Business Development Manager - branża techniczna

date 07 03 2023

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Dolnośląskie, Bierutów

  • Sector

    Rubber and Plastics Industry

  • Job role

    Marketing / PR

  • Branch

    Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2

The job offer is not available

Description

O Nas: Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Bierutowie, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: Business Development Manager

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz kontraktów handlowych na rynku krajowym oraz Europy Środkowo-Wschodniej (80% czasu pracy);
  • rozwijanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami (20% czasu pracy);
  • negocjowanie warunków handlowych;
  • realizacja założonych wyników sprzedaży oraz współtworzenie strategii sprzedaży;
  • analiza rynku i działań konkurencji;
  • usprawnienie procesów sprzedażowych w firmie;
  • współpraca z działem technicznym, działem marketingu oraz z fabryką z Niemiec.

Wymagamy:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym najlepiej w firmie produkcyjnej;
  • wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne/elektroniczne/elektrotechniczne);
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej- stanowisko samodzielne;
  • umiejętność prowadzenia spotkań handlowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • umiejętność budowania i utrzymania kontaktów biznesowych;
  • gotowość do odbywania częstych krajowych i zagranicznych podróży służbowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość programu MS Excel (analiza i przedstawianie danych sprzedażowych;
  • mile widziana znajomość systemu CRM.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • wynagrodzenie 12-18 tys. zł brutto;
  • samochód służbowy;
  • elastyczne godziny pracy, praca hybrydowa (częste spotkania z klientami i wyjazdy służbowe);
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (LUX-MED);
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. 2 razy w roku bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, paczki na święta);
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • praca w międzynarodowym zespole;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • brak korporacyjności w firmie.

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Contractor

Map

Similar offers