Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

Technik utrzymania ruchu

Orienta Polska Sp. z o.o.- jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną (nr 1334), wspierającą pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Rekrutujemy pracowników na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach, a nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące realizowanych projektów.

Dla firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w związku z uruchomieniem nowych projektów poszukujemy pracownika na stanowisko:

  • Technik; Mechanik Utrzymania Ruchu

Informacje ogólne:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • miejsce pracy: PIETRZYKOWICE_ dojazd we własnym zakresie
  • nowy etat
  • umowa o pracę bez pośredników
  • praca po 8 godzin dziennie na 3 zmiany
  • poniedziałek- piątek
  • stabilne zatrudnienie - nie szukamy osoby do krótkiej współpracy
  • stawki wynagrodzenia od 8.000- 10.500 PLN Brutto- w zależności od poziomu zaawansowania

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia jako technik, mechanik w dziale utrzymania ruchu
  • znajomość maszyn z branży tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność diagnozy usterek, ich naprawa i działania zapobiegające
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych
  • gotowości do pracy w systemie 3.zmianowym
  • chęci do pracy

Codzienne obowiązki:

  • bieżąca współpraca z Kierownikiem Zmiany i Ustawiaczem Maszyn
  • wykonywanie napraw wymaganych w czasie trwania swojej zmiany
  • terminowa konserwacja matryc, wtryskarek wg. ustalonego programu
  • ustalanie działań korygujących i ulepszających
  • wypełnianie wszystkich wymaganych raportów
  • utrzymanie porządku i czystości zarówno w warsztacie