Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

Specjalista/ka ds. Sprzedaży z j. włoskim

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta- włoskiej firmy z branży telekomunikacji - poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA/KA DS. SPRZEDAŻY Z J.WŁOSKIM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżący kontakt telefoniczny z klientami (NIE call center);
  • Prowadzenie negocjacji z klientami;
  • Zarządzanie różnymi rodzajami danych;
  • Odpowiadanie na zapytania drogą mailową zgodnie z procedurami firmy;
  • Bycie na bieżąco z podstawami sporządzania umów i wiedzą na temat prawa nieruchomości;
  • Uczestniczenie w spotkaniach zespołowych oraz w szkoleniach;

WYMAGANIA:

  • Biegły język polski- warunek konieczny;
  • Zaawansowana znajomość j. włoskiego- warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży/ obsłudze klienta;
  • Umiejętność obsługi komputera i nowych technologii;
  • Umiejętność pracy w grupie i rozwiązywania problemów;

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w rozwijającej się firmie
  • 3-miesięczne szkolenie zawodowe we Włoszech
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w nowo powstającej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (najlepiej w języku włoskim) za pomocą formularza zgłoszeniowego.