Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

Operator CNC

Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn CNC

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC – laser lub prasa krawędziowa,
  • Produkcja elementów zgodnie z rysunkiem technicznym i wymaganiami klienta,
  • Dobór odpowiednich parametrów oraz nadzór nad procesem obróbki,
  • Ocena jakościowa wyrobów,
  • Załadunek gotowych produktów na palety,
  • Dbanie o własne miejsce pracy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi lasera CNC/ prasy krawędziowej będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Wysoka motywacja i chęci do pracy,
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic i prowadzenia wózków widłowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności kandydata,
  • Możliwości poszerzania swoich kompetencji.
  • System pracy uzależniony od działu:
    • Dział pras krawędziowych – praca w systemie 3 zmianowym,
    • Dział lasera – praca w systemie 3 dni pracy, 3 dni wolnego – zmiany 12 h.