Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

Technik utrzymania ruchu

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

 Miejsce pracy: Bieruń

Zakres obowiązków:

  • Planowanie konserwacji
  • Znajomość i prawidłowe stosowanie narzędzi technicznych
  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Usuwanie zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń
  • Udział w instalacji i rozruchu nowych lub przychodzących maszyn
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień do zainstalowanego parku maszynowego

Oczekujemy:

  • Znajomość podstawy hydrauliki, pneumatyki, mechaniki, elektroniki
  • Znajomość j. angielskiego (lub/i j. włoskiego)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia