Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

PRACOWNIK BIUROWY Z J. ANGIELSKIM / WŁOSKIM

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją - poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-Wystawianie faktur polskich i zagranicznych; kontrola dokumentacji

-Przygotowywanie raportów dla Zarządu

-Bieżące prace administracyjne

-Zarządzanie obiegiem dokumentacji w firmie

-Kontakt z zewnętrznym biurem rachunkowym

-Kontakt z instytucjami (banki, urzędy)

-Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. włoskiego

-Wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-Rzetelność i skrupulatność

-Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Pracę w międzynarodowym środowisku