Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

Pracownik kontroli jakości

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta  poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Czeladź

Zakres obowiązków:

  • Kontrola detali w trakcie produkcji,
  •  Uruchomienie produkcji, zwolnienie pierwszej dobrej sztuki,
  •  Kontrola wyrobu gotowego,
  •  Dopuszczenie lub zatrzymanie produkcji,
  •  Przygotowanie wzorców produkcyjnych,
  •  Nadawanie numerów partii produkcyjnych,
  •  Wykonywanie kontroli wyrobu w sali metrologicznej (testy wytrzymałościowe),
  •  Prowadzenie zapisów i rejestracji KJ.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kontroler Jakości,
  • Umiejętność pracy z przyrządami do prób  i kontroli,
  •  Obsługa MS Office,
  •  Wykształcenie min. średnie,
  • Radzenie sobie ze stresem i presją czasu,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń,
  • Ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny.