Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A- praca zdalna

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, biura rachunkowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Uzgodnienie poszczególnych kont do zestawienia obrotów i sald
  • Sporządzanie miesięcznych/ rocznych bilansów
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT UE, JPK)
  • Raportowanie GUS
  • Sporządzanie różnych raportów finansowych w Excelu dla Klientów Biura
  • Bieżąca współpraca z Główną Księgową

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości
  • Znajomość programów księgowych oraz dobra znajomość programu MS Excel
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie: średnie lub wyższe
  • Znajomość programu WF Fakir będzie atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niemal 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku
  • Praca w pełni zdalna