Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

Lider technologii produkcji

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta  poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bieruń

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie czynnościami modyfikacji / konserwacji w celu zagwarantowania sprawności sprzętu,
  • Zarządzanie, utrzymanie i konserwacja sprzętu na wydziałach produkcyjnych; zarządzanie nowym sprzętem (rozruch i kontrola geometryczna elementów), kontrola jakości elementów i funkcjonalności narzędzi (form i przyrządów),
  • Planowanie działań i strategii z bezpośrednim kierownikiem oraz monitorowanie postępu działań w warsztacie.
  • Zarządzanie zespołem

Wymagania:

  • Znajomość i prawidłowe wykorzystanie narzędzi zarządczych i technicznych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość zagadnień metrologicznych,
  • Znajomość procesów produkcyjnych oraz podstaw mechaniki,
  • Znajomość OEE, Cp, CpK,
  • Znajomość zasad funkcjonowania maszyn takich jak: 3-osiowe frezarki CNC, tokarka ręczna, spawarki elektrodowe / TIG, narzędzia do obróbki ręcznej, materiałów żelaznych; narzędzia do regulacji maski / chwytaka.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń