Accedi a Orienta Job

Password dimenticata

Ti stai candidando per:

Programista / Operator maszyn CNC

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie : frezarka bramowa lub wytaczarek

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC ze sterowaniem Heidenhain lub Fanuc
  • znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • gotowość do pracy 3 zmianowej

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna