SPEDYTOR KRAJOWY

date 13 10 2023

orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Polonia, Śląskie, Będzin

  • Settore

    Aviazione/Servizi aeroportuali

  • Ruolo

    Logistica/Magazzino

  • Filiale

    Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia

L'offerta di lavoro non è più attiva

Descrizione

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor krajowy

Miejsce pracy: Będzin

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i sprzedaż ładunków
  • Bieżący codzienny kontakt z Klientem i operatorami spedycyjnymi w celu zapewnienia sprawnej obsługi zleceń
  • Monitoring zleceń i terminowych załadunków
  • Raportowanie Klientom bieżącego statusu realizacji zlecenia
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem, partnerami spedycyjnymi i przewoźnikami
  • Wyceny pojedynczych tras i ładunków

Wymagania:

  • Doświadczenie w spedycji krajowej - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, nastawienie na znajdowanie rozwiązań nawet w sytuacjach awaryjnych
  • Doskonałe zdolności organizacyjne
  • Skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub w branży transportowej
  • Mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Darmowe szkolenia językowe (angielski, rosyjski, włoski)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Indywidulane szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość nawiązania kontaktów międzynarodowych w Europie
  • Rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz wymiana wiedzy i doświadczeń
  • Ciekawą pracę w globalnej organizacji z wieloma możliwościami rozwoju

Per candidarsi a questo annuncio, si prega di inviare il proprio CV che sarà inserito nel nostro database. La registrazione del proprio profilo nella banca dati comporta l'uso da parte di Orienta Polska per eventuali future assunzioni o considerato per altre offerte di lavoro, le stesse che potranno essere inviate periodicamente tramite mail. Per la sicurezza dei tuoi dati, potrai accedere nella tua area riservata e gestire il consenso per la privacy o cancellare autonomamente i tuoi dati. Ti informiamo inoltre che questo annuncio è rivolto ad entrambi i sessi e che verranno contattati solo i candidati selezionati. Candidandoti a questo annuncio, accetti le disposizioni di cui sopra e dichiari di aver letto l'informativa privacy policy sul sito www.orientapolska.pl
Certificato di agenzia per il lavoro: 13347

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili