Inżynier Produktu

date 14 09 2022

orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Polonia, Dolnośląskie, Bierutów

  • Settore

    Industrie altre

  • Ruolo

    Ingegneria/Progettazione

  • Filiale

    Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2

L'offerta di lavoro non è più attiva

Descrizione

Miejsce pracy: okolice Oleśnicy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, producenta elektroniki, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Produktu

Zakres obowiązków:

  • Rozwój konstrukcji wyrobów przy współpracy z działem R&D,
  • Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z produktem,
  • Udział przy wprowadzaniu nowych technologii w firmie,
  • Analiza i ocena rozwiązań technicznych,
  • Budowa prototypów dla potrzeb klienta,
  • Dokonywanie zmian w produktach.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne po kierunkach studiów związanych z elektroniką, elektrotechniką, automatyką lub pokrewnych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana umiejętność projektowania 3D-CAD.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony na święta,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Szkolenia techniczne podnoszące kwalifikacje.

Per candidarsi a questo annuncio, si prega di inviare il proprio CV che sarà inserito nel nostro database. La registrazione del proprio profilo nella banca dati comporta l'uso da parte di Orienta Polska per eventuali future assunzioni o considerato per altre offerte di lavoro, le stesse che potranno essere inviate periodicamente tramite mail. Per la sicurezza dei tuoi dati, potrai accedere nella tua area riservata e gestire il consenso per la privacy o cancellare autonomamente i tuoi dati. Ti informiamo inoltre che questo annuncio è rivolto ad entrambi i sessi e che verranno contattati solo i candidati selezionati. Candidandoti a questo annuncio, accetti le disposizioni di cui sopra e dichiari di aver letto l'informativa privacy policy sul sito www.orientapolska.pl
Certificato di agenzia per il lavoro: 13347

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili