Pracownik Produkcji - nawet 3 000 netto/miesiąc

date 27 11 2019
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Polonia, Dolnośląskie, Nowa Wieś Wrocławska

  • Settore

    Industria della gomma e della materia plastica

  • Ruolo

    Produzione

  • Filiale

    Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2

Descrizione

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (okolice Bielan Wrocławskich)

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta –  firmy produkcyjnej poszukujemy Operatorów maszyn. Nie musisz mieć dużego doświadczenia – jeżeli chcesz rozwijać się w obszarze produkcji, to jest to idealna oferta, ponieważ firma gwarantuje rozwój w różnych sektorach.

Co możemy Ci zagwarantować już od samego początku?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system podstawa+premia – nawet ok. 3 000 zł 'na rękę',
  • Po okresie próbnym wyższe wynagrodzenie podstawowe,
  • Ekwiwalent dla pracowników, którzy dojeżdżają we własnym zakresie,
  • Szeroki pakiet benefitów socjalnych: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport, opieka medyczna w przychodni Luxmed, bony na święta,
  • Ciągły rozwój i możliwość wewnętrznych awansów w obszarze produkcji.

Kogo szukamy?

  • Nie musisz mieć specjalistycznego doświadczenia – liczy się Twoja motywacja i chęci nauki,
  • Mile widziane również osoby z doświadczeniem w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Oczekujemy dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • Szukamy osób, które zwiążą się z firmą na dłużej – po 3 miesiącach okresu próbnego, nasz klient oferuje umowę o pracę na czas nieokreślony.

Jakie zadania zostaną Ci powierzone?

  • Obsługa maszyn wtryskowych,
  • Kontrola jakości produkowanych detali,
  • Ścisła współpraca z przełożonym,
  • Zgłaszanie awarii maszyn.

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Nie masz jeszcze do końca sprecyzowanego obszaru, w którym chciałbyś się rozwijać? Może akurat znajdziesz go tutaj! A może masz już doświadczenie, które mógłbyś wykorzystać w nowej pracy? Zaaplikuj, czekamy na Ciebie!

Per candidarsi a questo annuncio, si prega di inviare il proprio CV che sarà inserito nel nostro database. La registrazione del proprio profilo nella banca dati comporta l'uso da parte di Orienta Polska per eventuali future assunzioni o considerato per altre offerte di lavoro, le stesse che potranno essere inviate periodicamente tramite mail. Per la sicurezza dei tuoi dati, potrai accedere nella tua area riservata e gestire il consenso per la privacy o cancellare autonomamente i tuoi dati. Ti informiamo inoltre che questo annuncio è rivolto ad entrambi i sessi e che verranno contattati solo i candidati selezionati. Candidandoti a questo annuncio, accetti le disposizioni di cui sopra e dichiari di aver letto l'informativa privacy policy sul sito www.orientapolska.pl
Certificato di agenzia per il lavoro: 13347

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Pracownik produkcji

Data
16/09/2020
Sede
Settore
Ruolo
Produzione
Filiale
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Nowa Wieś WrocławskaOrienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji...

Data
27/11/2019
Sede
Settore
Ruolo
Produzione
Filiale
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (okolice Bielan Wrocławskich) Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do...