Access to Orienta Job

Request password

You are applying for:

Technik/ serwisant terenowy

Orienta Polska Sp. z o.o.- jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną (nr 1334), wspierającą pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Rekrutujemy pracowników na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach, a nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące realizowanych projektów

Dla organizacji o stabilnej sytuacji na rynku, ze względu na rozszerzenie swoich usług serwisowych, prowadzimy rekrutację pracowników na stanowisko:

Technik Serwisant Praca na terenie Polski naprawa klimatyzacji, kas, bramek, wentylacji.

Informacje ogólne:

Ilość wolnych miejsc:4

Praca na terenie Polski

Bardzo dobrze zorganizowane wyjazdy/ delegacje – zakwaterowanie, samochód, narzędzia pracy, dodatki finansowe (delegacje)

Wynagrodzenie w przedziale od 6.500 - 8.000 PLN Netto / na rękę + dodatki

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bez pośredników

Elastyczne godziny pracy

Praca od poniedziałku do piątku

Wymagania:

Mile widziane wykształcenie techniczne/ mechaniczne

Doświadczenie na podobnym stanowisko- 2 lata

Umiejętność diagnozowania usterek

Czynne prawo jazdy kat. B

Wiedza techniczno- mechaniczna

Gotowość do stałej pracy w delegacjach

Samodzielność w działaniu

Bardzo dobra sprawność manualna

Zadania:

Bieżąca konserwacja oraz przeprowadzanie remontów urządzeń technicznych

Konserwacja i serwis urządzeń

Prace dodatkowe wynikające np. z typu awarii etc.

Osoby zainteresowane ofertą zatrudnienia zapraszamy do kontaktu.

Wyślij sms o treści " serwisant" na nr 518 085 536 – odzwonimy i podamy wszystkie szczegóły