General Manager

date 19 12 2022

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Mazowieckie, Łomianki

  • Sector

    Manufacturing

  • Job role

    Middle and Top Management

  • Branch

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

The job offer is not available

Description

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą m.in. maszyn rolniczych i budowlanych,  poszukujemy:

Miejsce pracy: Łomianki k. Warszawy

Główne zadania:

  • Współpraca z Zarządem,
  • Odpowiedzialność za osiągnięcie celów wyznaczonych przez Zarząd i ujętych w planach sprzedażowych
  • Koordynacja wszystkich działów Spółki – Sprzedaż, Marketing, Obsługa Posprzedażna, Części
  • Nadzorowanie standardów jakości w zakresie sprzedaży
  • Opracowywanie procesów i struktur we wszystkich obszarach biznesowych
  • Budowanie silnych relacji z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w szczególności w sektorze maszyn budowlanych/rolniczych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Pakiet medyczny
  • Zapewnione narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Contractor

Map

Similar offers