Operator CNC

date 03 01 2023

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Świętokrzyskie, Kielce

  • Sector

    Automotive

  • Job role

    Production

  • Branch

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

The job offer is not available

Description

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Obecnie dla naszego klienta, firmy produkującej części dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad procesem obróbki
  • przygotowanie i montaż narzędzi
  • ustalenie detalu na maszynie
  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
  • przygotowanie strategii obróbki, dobór narzędzi

WYMAGANIA

  • praktyczne umiejętności obsługi maszyn CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie z obsługą obrabiarek CNC 4 i 5 osiowych i centrów obróbczych CNC
  • gotowość do pracy na 3 zmiany 6.30 – 14.30 / 14.30 – 22.30 / 22.30 – 06.30

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie przy obróbce na maszynach ze sterowaniem Sinumerik, Heidenhain, Mazatrol
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

OFERUJEMY

  • bezpieczne i stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę
  • solidna podstawa plus premie miesięczne i okolicznościowe
  • dofinansowanie 'wczasy pod gruszą'
  • coroczna podwyżka zbiorowa
  • wysoki dodatek nocy
  • dogodną lokalizację - blisko dworca PKP i PKS

Telefon kontaktowy (w godz. 9-17) w razie dodatkowych pytań: 518 085 536

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Contractor

Map

Similar offers