Lider/ koordynator produkcji

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Opolskie, Nysa

  • Sektor

    Produkcja przemysłowa

  • Stanowisko

    Inżynieria / Planowanie

  • Pomocniczy

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Opis

Nowa oferta pracy na stanowisko:

Lider / Koordynator produkcji

  • Miejsce pracy: NYSA

Oferujemy Tobie:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta

  • Pracę od poniedziałku do piątku na pierwszą zmianę 8:00 – 16:00

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 10.000 - 12.000 PLN Brutto

  • Swobodę w działaniu i organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Realny udział w rozwoju organizacji

  • Wzajemny szacunek i dobrą atmosferę

  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania pracowniczego

Nasz idealny kandydat:

  • Ma doświadczenie jako lider / brygadzista / mistrz w firmie produkcyjnej

  • Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Komunikatywnie zna język angielski

  • Potrafi rozwiązywać problemy produkcyjne

  • W stopniu podstawowym zna narzędzia lean manufacturing

  • Zna wskaźniki produkcyjne KPI

  • Ma wiedzę z zakresu prawa pracy i zasad BHP

  • Potrafi koordynować pracę i zarządzać min.15 osobowym zespołem

  • Umiejętnie rozwiązuje sytuacje konfliktowe, sprawnie podejmuje decyzje, potrafi pracować pod presją czasu

Twoje obowiązki:

  • Zapewnienie realizacji zadań zgodnie z wymaganiami i standardami

  • Tworzenie planów pracy na podstawie harmonogramu produkcyjnego

  • Delegowanie zadań pracownikom

  • Stała kontrola realizacji planu produkcyjnego

  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych

  • Dbanie o jakość pracy zespołu

  • Współpraca z innymi działami firmy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to zapraszamy do kontaktu. pod nr 518 085 536

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Stała praca

Mapa