Młodszy specjalista/ka ds. sprzedaży z francuskim

date 03 07 2023

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

  • Sektor

    Sprzedaż

  • Stanowisko

    Sprzedaż

  • Pomocniczy

    Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2

Oferta pracy nieaktualna

Opis

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Obecnie dla naszego Klienta - firmy zajmującej się dystrybucją elektroniki użytkowej poszukujemy: Młodszego/ej specjalisty/ki ds. sprzedaży ze językiem francuskim

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych,
  • Dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami,
  • Tworzenie ofert handlowych,
  • Analiza rynku i konkurencji na terenie obsługiwanych rynków.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie umożlwiającą swobodną komunikację z klientami,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Otwartość i komunikatywność,

Oferujemy:

  • Nie wymagamy doświadczenia – oferujemy pełne wdrożenie do pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
  • Możliwość dalszego rozwoju i udziału w szkoleniach.

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Stała praca

Mapa