SYSTEM ENGINEER

date 09 04 2024

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Małopolskie, Niepołomice

  • Sektor

    Przemysł lotniczy

  • Stanowisko

    Technologie/ IT

  • Pomocniczy

    Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia

Oferta pracy nieaktualna

Opis

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta światowego lidera zajmującego się projektowaniem, produkcją i serwisowaniem rozwiązań dla przemysłu lotniczego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niepołomice (możliwość pracy zdalnej)

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań klienta i opracowywanie odpowiednich rozwiązań
  • Określanie architektury systemu, która najlepiej spełnia wymagania systemu i cele biznesowe w projektach lotniczych
  • Przeprowadzanie analiz systemu pod kątem spełniania wymagań technicznych
  • Zarządzanie i kontrolowanie wymagań dla systemu i podsystemów
  • Zarządzanie i zatwierdzanie wymagań dotyczących walidacji systemu i planów testów
  • Przeprowadzanie analiz ryzyka technicznego systemu i tworzenie planów ograniczania ryzyka
  • Ścisła współpraca z inżynierami ds. systemu, rozwoju HW/SW i platformy   w ramach międzynarodowych zespołów

Wymagania:

  • Kilka lat doświadczenia w branży pokrewnej (branża aerospace będzie dużym atutem)
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i usuwania usterek w systemach
  • Doświadczenie w weryfikacji oprogramowania/systemów
  • Doświadczenie w pracy z DOORS lub innymi narzędziami do zarządzania wymaganiami
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - B2
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Mile widziana znajomość standardów dla systemów lotniczych (ARP4754, DO-178, DO-254, DO-160 itp.)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 18 000 zł brutto – 22 000 zł brutto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu praca stacjonarnie w oddziale firmy w Niepołomicach)
  • Pakiet benefitów obejmujący prywatne ubezpieczenie zdrowotne, na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków, pakiet Multisport
  • Firmowy program premii za wyniki
  • PPK: pracodawca współfinansuje do 4% (w zależności od stanowiska)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w firmie, gdzie jest luźny dress code i swobodna atmosfera

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Umowa o pracę

Mapa