Lider/ koordynator produkcji

date 20 08 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Opolskie, Nysa

  • Sector

    Manufacturing

  • Job role

    Engineering

  • Branch

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Description

Nowa oferta pracy na stanowisko:

Lider / Koordynator produkcji

  • Miejsce pracy: NYSA

Oferujemy Tobie:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta

  • Pracę od poniedziałku do piątku na pierwszą zmianę 8:00 – 16:00

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 10.000 - 12.000 PLN Brutto

  • Swobodę w działaniu i organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Realny udział w rozwoju organizacji

  • Wzajemny szacunek i dobrą atmosferę

  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania pracowniczego

Nasz idealny kandydat:

  • Ma doświadczenie jako lider / brygadzista / mistrz w firmie produkcyjnej

  • Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Komunikatywnie zna język angielski

  • Potrafi rozwiązywać problemy produkcyjne

  • W stopniu podstawowym zna narzędzia lean manufacturing

  • Zna wskaźniki produkcyjne KPI

  • Ma wiedzę z zakresu prawa pracy i zasad BHP

  • Potrafi koordynować pracę i zarządzać min.15 osobowym zespołem

  • Umiejętnie rozwiązuje sytuacje konfliktowe, sprawnie podejmuje decyzje, potrafi pracować pod presją czasu

Twoje obowiązki:

  • Zapewnienie realizacji zadań zgodnie z wymaganiami i standardami

  • Tworzenie planów pracy na podstawie harmonogramu produkcyjnego

  • Delegowanie zadań pracownikom

  • Stała kontrola realizacji planu produkcyjnego

  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych

  • Dbanie o jakość pracy zespołu

  • Współpraca z innymi działami firmy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to zapraszamy do kontaktu. pod nr 518 085 536

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
20/08/2024
Location
Sector
Job role
Engineering
Branch
     Nowa oferta pracy na stanowisko:    Lider / Koordynator produkcji        Miejsce pracy: NYSA           Oferujemy Tobie:  Umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta Pracę od...